17 Lutego 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Donat, Donata,
Franciszek, Izydor,
Julian, Konstanty,
Łukasz, Niegomir,
Sylwin, Zbigniew,
Zbyszko
Do końca roku zostało 318 dni.

Hasło?
Ciekawostka:

Naukowcy z Japoni opracowali

metodę produkcji szkliwa

nazębnego w warunkach

laboratoryjnych.

Czytaj całość
 
powered_by.png, 1 kB
Strona Główna arrow Usługi arrow Stomatologia Estetyczna
Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

a) Licówki:


Jeżeli kształt i kolor Twoich zębów wymaga korekty - licówki porcelanowe - cienkie jak paznokieć powłoki wykonane z porcelany w odpowiednio dobranym kolorze - mogą znacznie poprawić Twój uśmiech.

Jest to najmniej inwazyjny po wybielaniu sposób na zmianę koloru zębów, licówki pozwalają również zamykać szpary między zębami, korygować kształt, maskować starcia czy niewielkie złamania oraz wady szkliwa.
Wymagają dwóch wizyt. Na pierwszej zęby są przygotowywane pod licówki i pobierane są wyciski, ustalany jest kolor i kształt. Na następnej wizycie licówki są przyklejane do zębów za pomocą specjalnych materiałów łączących.

Licówki na zębach górnych:

Przed założeniem licówki Po założeniu licówkiLicówki na zębach dolnych:


Przed założeniem licówki:
Po założeniu licówki:

b) Wybielanie:


CIESZ SIĘ SIŁĄ BIAŁYCH ZĘBÓW!
Twoje oczy i zęby są najbardziej zauważaną częścią twarzy. Bez wątpienia każdy chciałby mieć lśniące białe zęby, zamiast matowych i żółtych. Piękny uśmiech jest przyciągającym wzrok sygnałem pewności siebie, zdrowia i atrakcyjności ich posiadacza.

Przed

Po


Do 18 roku życia prawie każdy może pochwalić się białymi zębami. Jednak upływający czas, papierosy, kawa, herbata, czerwone wino i leki skutkują matowienie zębów powodując, że stają się one żółte i tracą swój blask. A więc jeśli nie chcesz z tym żyć - a kto by chciał? - możesz wybrać zabieg wybielania.
Do niedawna wybielanie było zabiegiem czasochłonnym, trwającym od dwóch do nawet kilku tygodni i wymagającym cierpliwości. Obecnie najnowsza technologia Remewhite i profesjonalny zestaw Remewhite Professional Whitening In-Office Kit wyeliminowały ten problem i pozwoliły nam zaoferować najdelikatniejszą, najbezpieczniejszą i obecnie najszybszą drogę do olśniewającego nowego uśmiechu. Dzięki temu możesz znowu mieć jasne, białe zęby, jakich nie widziałeś odkąd skończyłeś 18 lat.

Jak to działa?

1.Proces wybielania zaczyna się od przeglądu stanu uzębienia. Zęby wymagające leczenia muszą być wypełnione przed zabiegiem wybielania.
2.Z pomocą kolornika określamy obecny kolor zębów.
3.Następnie oczyszczamy zęby z płytki, kamienia i innych złogów.
4.Dentysta aplikuje żel wybielający bezpośrednio na zęby. Dzięki doskonale zbalansowanemu pH nie ma konieczności ochrony dziąseł przy stosowaniu żelu Remewhite Gel.
5.Następnie zęby pokryte żelem zostają wystawione na działanie światła lampy plazmowej przez 20 min., które jest bezpieczne i bezbolesne.
6.Żel jest usuwany i procedura taka jest powtarzana jeszcze dwa razy.
7.Po trzeciej sesji zęby zostają wypłukane i porównujemy rezultat z wcześniej dobranym kolorem. Teraz możemy podziwiać wspaniały wynik - różnicę - przed i po zabiegu.

Lśniące białe zęby i Twoje zadowolenie jest naszym celem. Naszą misja jest aby nasz pacjent czuł się szczęśliwy i pewny swojego nowego uśmiechu.
Oferujemy najbezpieczniejszy, najszybszy i przynoszący najlepsze obecnie dostępne efekty zabieg wybielania.
Entuzjazm pacjentów zachwyconych swoim nowym wyglądem jest najlepszą oceną tej metody.

Najczęściej zadawane pytania o wybielanie (FAQ).


Czy wybielanie jest bezpieczne?


Wybielanie preparatem Remewhite Professional In-Office jest absolutnie bezpieczne i bezbolesne. Nakładanie żelu odbywa się szybko i prosto. Uzupełnienia protetyczne i wypełnienia nie ulegają wpływom środka wybielającego.


Czy zabieg jest czasochłonny?


Absolutnie nie. W ciągu ok. 1,5 godziny z prawdziwą przyjemnością przywrócimy Twoim zębom nowy blask i kolor.


Jakiego rezultatu mogę oczekiwać?


Zabieg wybielania może przynieść polepszenie aż do 10 odcieni - więcej niż wystarczająco, aby rodzina i przyjaciele zauważyli Twoje "nowe Ja".Czy wybielanie jest drogie?


Wybielanie prowadzone jest pod nadzorem Twojego doświadczonego i przeszkolonego dentysty. Nie ulega kwestii, że jest to najszybsza i najbezpieczniejsza metoda dostępna w dzisiejszej stomatologii. Koszt tego zabiegu, którego rezultatem są pięknie lśniące i białe zęby jest niższy niż suma, którą wydajesz w ciągu roku u fryzjera. 
© 2018 Gabinet Stomatologiczny dentohouse
Wyprodukowano przez GoodWeb