17 Lutego 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Donat, Donata,
Franciszek, Izydor,
Julian, Konstanty,
Łukasz, Niegomir,
Sylwin, Zbigniew,
Zbyszko
Do końca roku zostało 318 dni.

Hasło?
Ciekawostka:
Czy wiesz, skąd wzięły
się pasty do zębów?
Czytaj całość
 
powered_by.png, 1 kB
Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
a) Korony porcelanowe:

Jeżeli Wasze zęby są zniszczone, mają duże wypełnienia lub uległy złamaniu prawdopodobnie będą wymagały wykonania koron. Obecnie w stomatologii istnieje kilka rodzajów koron.
W naszym gabinecie stosujemy korony pełnoceramiczne oraz porcelanowe na podbudowie metalowej, gdzie preferowanymi metalami są stopy metali szlachetnych oraz złoto galwaniczne.
W odcinku przednim najbardziej kosmetycznym rozwiązaniem są korony pełnoceramiczne, czyli takie które nie zawierają metalu wcale. Metal nie pozwala na wolne przechodzenie światła przez koronę, czyli taki ząb zachowuje się inaczej niż naturalny.
W naszym gabinecie wykonujemy korony pełnoceramiczne z prasowanej ceramiki systemem EMPRESS II oraz w systemie PROCERA, w którym porcelana jest nakładana zamiast na metalu, na fabrycznie wykonanej czapeczce z tlenku glinu, który pozwala na przechodzenie światła będąc jednocześnie wytrzymałym materiałem.
Korony na metalu preferujemy w przypadku uzupełniania bocznych zębów oraz w przypadku wykonywania mostów w odcinkach bocznych. Mosty są to stałe uzupełnienia braków, które oparte są na własnych oszlifowanych zębach.

Korony na zębach górnych:b) Uzupełnienia ruchome:
Protezy akrylowe częściowe i całkowite, protezy szkieletowe z różną możliwością systemów mocujących (attachments): zasuwy, zatrzaski zewnątrzkoronowe, zatrzaski osiowe, zamki ryglowe. Te systemy umożliwiają precyzyjne, bezklamrowe zakotwiczenie protezy ruchomej na podłożu i własnych zębach Pacjenta, zapewniając wysoki komfort funkcjonalny i bardzo dobry efekt estetyczny.

Dla właściwego rozpoznania i diagnozy zawsze korzystam z wcześniej wykonanych przez Pacjenta zdjęć radiologicznych - zdjęcie panoramiczne, celowane. Plan leczenia przedstawiam w oparciu o dokładne badanie stanu ogólnego i miejscowego. Staram się zapewnić moim Pacjentom najwyższy komfort w trakcie leczenia, dlatego stosuję najnowsze środki znieczulające, które pozwalają na całkowitą eliminację bólu.


 
© 2018 Gabinet Stomatologiczny dentohouse
Wyprodukowano przez GoodWeb